+420 266 610 273

Přidejte se k lidem, které zajímá cestování za rybami!

Vyhledávání

Úvodní stránkaReportáže

Reportáže

Maledivy – Maledivy

Maledivy - březen a duben 2021 8.4.2021

Kanada – Yukon - Dalton Trail Lodge

Krátké zprávy a postřehy 21.3.2021

Krátké reportáže, zprávy a postřehy návštěvníků provincie Yukon.

Finsko – Souostroví Aland

Krátké zprávy a reportáže 12.3.2021

Postřehy, krátké reportáže a zprávy ze souostroví Aland

Kostarika – Nicoya

Krátké zprávy a postřehy 12.3.2021

zdolavani kohoutovce uloveneho na poppZprávy, postřehy, názory a krátké reportáže o rybaření při pacifickém pobřeží poloostrova Nicoya (Kostarika).

Maledivy – Maledivy

Maledivy - leden a únor 2021 12.3.2021

Souhrn úlovků a krátký sumář rybářských výprav na palubě obytné lodě po atolech souostroví Maledivy v lednu, únoru a březnu 2021.

Koronavirus – Covid-19

Informace pro zákazníky cestovní kanceláře PEPA 12.3.2021

Norsko – oblast Aure-Tustna

Na sever - duševní detox 26.1.2021

zari u ostrova Tustna, makrela„Do lesa chodím, abych ztratil svou mysl a nalezl svou duši.“ – John Muir Mám to stejně jako John s tím zanedbatelným rozdílem, že jdu většinou s prutem k vodě a to na nejdelší dobu jak to jen jde. Tento citát naprosto vystihuje stavy mé duše a „větší odchod do lesa“ jsem letos opravdu potřeboval. Naše civilizace je pod obrovským tlakem a já jsem přesvědčen, že každý z nás v době této celosvětové koronahysterie by si hlubší duševní očistu zasloužil. Posádka: Filip Polak Majer, Standa Dorš Radimský, Karel Pyskoun Novotný a nováček týmu Martin Makrela Tošenovský Cíle: vyčistit si hlavu a pochytat nějaké pěkné šupiny Místo a čas: Imarsund, 26.8. – 5.9. 2020

Řecko – Dodekanesos

Za tuňáky řeckých ostrovů 26.1.2021

Dodekanesos - ChalkiPočátkem října už to bylo víc než šest měsíců, které jsem kvůli čínskému viru trávil téměř výlučně v kanceláři u počítače a představa, že tomu bude stejně i v následujících týdnech mne nijak netěšila. Den za dnem ve mně sílil pocit, že musím na pár dní pryč z dosahu telefonu a e-mailu, aby mi z pracovního maratónu v době koronaviru nehráblo. Nabídka na rybaření v řeckém souostroví Dodekanesos přišla jako na zavolanou. Nechal jsem se otestovat na koronavirus a dva dny na to už jsem seděl v letadle na Rhodos.

Norsko – oblast Steigen

Na sever - měsíc v zemi trollů 2.12.2020

vecer u reky GimanJsem na chalupě a mám štěstí, že nemusím čas trávit v bytě paneláku. Mohu na zahradu, opravovat, co je potřeba, a hlavně jít na ryby. Proto si tu izolaci tak trochu užívám. Tento příspěvek píšu v době, kdy mnozí z nás sedí doma v karanténě nebo jsou jinak omezeni ve volném pohybu.

Švédsko – Asunden - Basunda - Kinda

Krátké zprávy a postřehy 19.11.2020

Krátké reportáže, zprávy a postřehy návštěvníků jezer Sommen, Asunden a Bjorken.

Předchozí 1 2 3 42 Další