+420 266 610 273

Přidejte se k lidem, které zajímá cestování za rybami!

Vyhledávání

Úvodní stranaPro stálé zákazníky

Pro stálé zákazníky

Patříte mezi stálé zákazníky cestovní kanceláře PEPA?

Pak je právě Vám určen náš věrnostní program.

Stálí zákazníci cestovní kanceláře PEPA mohou obdržet virtuální zákaznickou kartu.
Držitelé karty mohou využívat zvláštních nabídek, účastnit se testovacích rybářských výprav a jsou zařazeni do systému slev, které cestovní kancelář PEPA poskytuje svým stálým klientům. 
 
Aktuální seznam zvláštních nabídek, testovacích rybářských výprav a slev obdrží majitelé karet 1x měsíčně elektronickou poštou.


Podmínky pro přidělení zákaznické karty ck PEPA

Držitelem zákaznické karty cestovní kanceláře PEPA (dále jen karty) může být osoba starší 18 let, která splní dále uvedená kritéria.

Držitelem karty se může stát:
- zákazník cestovní kanceláře PEPA, který v období od 1.1.2010 byl alespoň 3x objednavatelem služeb nebo se alespoň 5x zúčastnil akce pořádané cestovní kanceláří PEPA.
- zákazník cestovní kanceláře PEPA, který během posledních pěti let objednal a uhradil služby v jednorázové hodnotě vyšší než 100.000 Kč.

Karta se nevystavuje automaticky, ale každý zájemce musí zaslat žádost písemně nebo elektronickou poštou (viz níže uvedené pokyny).
Vydání karty schvaluje Zdeněk Edelmann, který si vyhrazuje právo posoudit sporné případy, ev. platnost karty pozastavit nebo zrušit.
Podmínky pro přidělení zákaznické karty cestovní kanceláře PEPA vstupují v platnost dnem 1. 12. 2003 a platí do odvolání.


Pokyny k podání písemné žádosti o přidělení karty:

Písemnou žádost o přidělení zákaznické karty cestovní kanceláře PEPA je nutné zaslat na adresu cestovní kanceláře PEPA: Hloubětínská 11, 19400 Praha 9, případně elektronickou poštou na [email protected]

Žádost musí obsahovat následující data žadatele:
Jméno a příjmení
Datum narození
Přesnou adresu vč. PSČ
Telefon
E-mail
Seznam akcí pořádaných cestovní kanceláří PEPA, kterých se žadatel zúčastnil s udáním pobytového místa a přibližného termínu konání.

Odesláním žádosti o přidělení zákaznické karty potvrzuje žadatel, že všechny uvedené údaje jsou pravdivé, že souhlasí se zpracováním osobních údajů, zasílám zvláštních nabídek a slev 1x měsíčně na uvedený e-mail a že se seznámil s Informací o zpracování osobních údajů. 

Dokumenty ke stažení