+420 266 610 273

Přidejte se k lidem, které zajímá cestování za rybami!

Vyhledávání

Revíry - destinaceAmerikaAljaškaKodiakTermíny a ceny

Aljaška - Kodiak - Termíny a ceny

Termíny
Termíny pobytu dle požadavků zákazníka, doporučujeme nejméně pětidenní pobyty.

Ceny
Je-li cena uvedena v cizí měně (USD, EUR apod), účtuje se cena v Kč dle aktuálního kurzu Komerční banky valuty prodej ke dni zpracování návrhu cestovní smlouvy, případně se uvedená cena hradí v místě pobytu.

Jednolůžkový pokoj se snídaní - 120 USD / noc*
Dvoulůžkový pokoj se snídaní - 150 USD / noc*
Profesionální rybářský průvodce - 250 USD / osobu* (cena zahrnuje dopravu z pensionu k místu rybolovu, zapůjčení rybářského vybavení a lehký oběd. Průvodce doporučujeme rezervovat vždy pro 1-3 osoby).
Lov halibutů na motorové lodi s průvodcem - 280-350 USD / osobu*
Letenka Anchorage - Kodiak - Anchorage včetně poplatků - od 8.000 Kč / osobu.
Týdenní pronájem automobilu typu 4x4 na ostrově Kodiak - od 12.000 Kč

*Ceny označené hvězdičkou hradí zákaznící obvykle v hotovosti až v místě pobytu. Za přípravu aranžmá a rezervaci služeb je účtován rezervační poplatek 3.000 Kč/osobu

Zájemcům o pobyt na ostrově Kodiak zpracujeme nabídku služeb podle jejich přání a požadavků, včetně letenek a případného dalšího programu na Aljašce (možnost kombinace s pobytem v jiné rybářské základně nebo následné zajištění pronájmu obytného automobilu apod).

Ceny výprav na Aljašku nezahrnují povolenku, kterou je nutné zakoupit na místě. 14-denní povolenka včetně daní a týdenního příplatku za lov lososa královského stojí přibližně 130 USD.