+420 266 610 273

Přidejte se k lidem, které zajímá cestování za rybami!

Vyhledávání

Revíry - destinaceEvropaŠvédskoKultsjonUbytování a strava

Švédsko - Kultsjon - Ubytování a strava

Kultsjogarden-chata v SaxnasSaxnas - Kultsjogarden
Součástí kempu a rybářského centra Kultsjogarden je ubytovna, 5 čtyřlůžkových apartmá, 3 čtyřlůžkové chaty a restaurace - pizzeria.

Chaty - obytná plocha 24 m2: obývací místnost s jídelním koutem a vybavenou kuchyní (sporák, lednice), sprcha, WC, dvě částečně oddělené ložnice s patrovým lůžkem ve výklenku obývací místnosti, el. vytápění.

Apartmá - obytná plocha 15 m2: vybavený kuchyňský kout (vařič a lednice), jídelní kout, umývadlo s tekoucí teplou a studenou vodou, částečně oddělená ložnice se dvěma patrovými lůžky. Apartmá mají společné sprchy a WC.

Součástí ubytovny jsou pokoje pro 2-4 osoby, kterým je k dispozici společná kuchyňka, sprchy a WC.

Další alternativou ubytování v revíru Kultsjon jsou moderní dvojchaty Saxnasgarden BRF, které se nacházejí na kopci s výhledem na okolní hory. V každé polovině dvojchaty se nachází vybavený kuchyňský a jídelní kout (sporák, lednice, mikrovlnka...), obývací pokoj s TV, pohovkou a krbovými kamny, dvě ložnice, koupelna, sauna.

Saxnasgarden - chata BRF
Saxnasgarden - chata BRF
Saxnasgarden - chaty BRF
Saxnasgarden - chaty BRF

Kultsjon - ciste vodni toky v horske tundreKittelfjall
Parhus Kittelfjall - Dvojchaty, každá polovina chaty je pro 4-6 osob. Jedna ložnice se dvěma lůžky a jedna ložnice se dvěma patrovými postelemi. Obývací místnost s kuchyňským koutem, sprchou a WC.
Timmerstugan je velmi prostorná komfortní dvoupatrová chata pro 6 osob. V přízemí je sprcha, WC, sauna, ložnice se dvěma lůžky, prostorná obývací místnost s krbem a kuchyní - sporák, mikrovlnka, myčka. V podkroví je ložnice se dvojlůžkem, prostorná hala se dvěma širokými lůžky, TV a veranda.

U jezera Fiansjon jsou k dispozici dvě velmi jednoduché třílůžkové chatky (postele, vařič, základní sada nádobí) a jeden stan laponského typu (laponsky „laavu“, švédsky „kota“ - podobné indiánskému teepee) pro 2-3 osoby s otevřeným ohništěm uvnitř.

Na severním břehu jezera Gottern nedaleko výtoku řeky Vojman z jezera je chatka pro 5 osob (patrové postele, vařič, základní sada nádobí). V jednoduchých chatách nejsou k dispozici lůžkoviny, doporučujeme vlastní spací pytel.

U řek Fiskonbacken, Ovre Ransaran a Ovre Vojman jsou noclehy zajištěny ve stanech laponského typu (laponsky „laavu“, švédsky „kota“ - podobné indiánskému teepee) pro 2-3 osoby s otevřeným ohništěm uvnitř.

Strava
Vlastní vaření v chatách, které jsou dostatečně vybaveny. Možnost zajištění polopenze nebo stravování dle jídelního lístku v restauraci Kittelparken a v ubytovně Kultsjogarden.
Při rybolovu na exkluzivních úsecích řek možnost zajištění jednoduché plné penze, kterou připravují průvodci.