+420 266 610 273

Přidejte se k lidem, které zajímá cestování za rybami!

Vyhledávání

Revíry - destinaceAmerikaAljaškaRed Quill LodgeDruhy ryb

Aljaška - Red Quill Lodge - Druhy ryb

lipan 45 cmLosos nerka (sockeye salmon) – sezóna v červenci. Loví se zpravidla na dolním toku řeky Newhalen pod peřejemi. Obvyklý denní úlovek se u muškařů pohybuje mezi 1-5 lososy, jejichž hmotnost bývá 2-4 kg. Tah lososů nerka začíná obvykle mezi 1.-4. červencem.

Losos čavyča (king salmon, chinook) – v blízkosti lodge nejsou řeky, do kterých by pravidelně táhli lososi čavyča, ale „kingy“ je možné lovit v červenci na řekách dostupných z Iliamna hydroplánem.

Losos kisuč (silver salmon, coho) – do řek táhnou od konce července do září. Loví se zpravidla na dolním toku řeky Newhalen pod peřejemi. Obvyklý denní úlovek se u muškařů pohybuje mezi 1-5 lososy, přívlač bývá zpravidla ještě úspěšnější. Hmotnost lovených „stříbrňáků“ se pohybuje mezi 3-8 kg. Kisuči ze všech pacifických lososů obvykle nejagresivněji reagují na předkládané nástrahy.

Pstruh duhový (rainbow trout) – sezóna lovu od června do září, loví se zpravidla v řece Newhalen, říčce Tazimina a u přítoků jezer Lake Clark a Sixmile Lake. Obvyklá velikost lovených ryb je 35-60 cm.

Siven malma (Dolly Varden) – sezóna lovu od června do září. Loví se zpravidla v blízkosti hejn lososů na dolním toku řeky Newhalen. Obvyklá velikost lovených ryb je 30-50 cm.

siven obrovsky - namaycush 62 cmSiven obrovský (namaycush) – sezóna lovu od června do září. Loví se zpravidla na horním toku řeky Newhalen a v jezerech Lake Clark a Sixmile Lake. Obvyklá velikost lovených ryb je 45-80 cm.

Lipan (grayling) - sezóna lovu od června do září, loví se zpravidla v řece Newhalen a u přítoků jezer Lake Clark a Sixmile Lake. Obvyklá velikost lovených ryb je 25-50 cm.

Štika (pike) - sezóna lovu od června do září, loví se ojediněle v mělkých zátokách Lake Iliamna, v malých jezerech v okolí a v zátokách na horním toku řeky Newhalen, případně v zátokách jezer Lake Clark a Sixmile Lake. Obvyklá velikost lovených ryb je 40-80 cm.