+420 266 610 273

Přidejte se k lidem, které zajímá cestování za rybami!

Vyhledávání

Revíry - destinaceEvropaŠvédskoHokensasUbytování a strava

Švédsko - Hokensas - Ubytování a strava

Hokensas-Tidaholm Semesterby
40 chatek čtyř typů stojí rozptýleno na louce a na okraji lesa u severozápadní hranice přírodní rezervace Hokensas.
Hostům Hokensas Semesterby je k dispozici recepce, obchod s potravinami, rybářský obchod rybářskými potřebami, rybářské centrum, restaurace, 2x týdně zdarma sauna (jinak za poplatek cca 150 SEK/hodinu) a za malý poplatek bezdrátový internet (wi-fi).
Možnost zajištění pronájmu konferenčních prostor a relaxačního bazénku.
Stravování vlastní, možnost využití restaurace u recepce kempu.

Hokensas - chata typu BHokensas - chata typu AChata A pro 4-5 osob, 45 m2: Ložnice s patrovou postelí a ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj (TV, pohovka-možnost přistýlky), jídelní kout, kuchyňka (sporáka, lednice, mrazák), sprcha a WC.
Chata B pro 4-6 osob, 53 m2: Ložnice s patrovou postelí a ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj (TV, pohovka-možnost přistýlky), jídelní kout, kuchyně (sporák, lednice, mrazák), komora (prostor pro uložení rybářských potřeb a oblečení), terasa, sprcha a WC.
Hokensas - chata typu DHokensas - mala chatka typu CChata C pro 4 osoby, 15 m2. Jedna místnost se dvěma patrovými lůžky a kuchyňským koutkem s lednicí. Tekoucí studená voda.
Chata D pro 4 osoby, 40 m2. Nové moderní chaty pro 4-5 osob (ložnice s dvoulůžkem a ložnice s patrovou postelí, vybavená kuchyňka (vařič, lednice, mikrovlnka), obývací místnost s rozkládacím lůžkem, TV, sprcha, WC).

Hokensas  - chata A-B, dvouluzkova loznice
Hokensas - chata A-B, dvouluzkova loznice
Hokensas - chata A-B, kuchyne
Hokensas - chata A-B, kuchyne
Hokensas - chata A-B, obyvaci pokoj - pohovka
Hokensas - chata A-B, obyvaci pokoj - pohovka
Hokensas - chata A-B, obyvaci pokoj, TV
Hokensas - chata A-B, obyvaci pokoj, TV
Hokensas - chata A-B, sprcha-WC
Hokensas - chata A-B, sprcha-WC
unor 2010 - chata v kempu
unor 2010 - chata v kempu
chata B - loznice
chata B - loznice
chata B - obyvaci pokoj
chata B - obyvaci pokoj
chaty typu B v Hokensas Semesterby
chaty typu B v Hokensas Semesterby
Silvestr v Hokensas - zima, jak ma byt
Silvestr v Hokensas - zima, jak ma byt


Hokensas - chata u reky Tidan v osade BaltakHokensas - domek HakangenDomek Hakangen je stejně jako ostatní privátní domky výlučně nekuřácký! Domek se nachází asi 500 m jižně od Hokensas Semsterby, cca 100 m od silnice, která spojuje Hokensas Semesterby s jezery jižní a západní části revíru.
V přízemí domku je plně vybavená kuchyně (sporák, lednice, kávovar, mrazák), jídelna, obývací místnost s gaučem, ložnice se dvěma lůžky a přístupem do koupelny (sprcha a WC), malá ložnice s rozložitelným gaučem.
V patře domku je obývací místnost s televizorem a ložnice se dvěma lůžky. Obytná plocha cca 120 m2. Elektrické vytápění.
Závěrečný úklid v domku Hakangen je nutné provádět zvlášť důkladně, úklid je možné objednat a uhradit na recepci v Hokensas Semesterby při převzetí klíčů.

hokensas - pousteni duhakaodpoledni muskareni, foto Henrik LarssonDomek Fridhem je stejně jako ostatní privátní domky výlučně nekuřácký! Domek se nachází asi 3 km severně od Hokensas Semsterby, u silnice na Tidaholm, severně od rybářského revíru.
Vybavená kuchyně, jídelní kout, obývací místnost, 3 ložnice, sprcha a WC. Elektrické vytápění.
Závěrečný úklid v domku je nutné provádět zvlášť důkladně, úklid je možné objednat a uhradit na recepci v Hokensas Semesterby při převzetí klíčů.

Chatky Baltak u řeky Tidan. Dvě chatky, 20 m2, každá pro 2-4 osoby. Jedna místnost s patrovou postělí a dvěma lůžky v přístěnku (patře), kuchyňka, sporák, lednička, mrazák, kávovar, sprcha, WC. Stravování vlastní.

Domek Sjobolet je stejně jako ostatní privátní domky výlučně nekuřácký! Domek se nachází na samotě, ve velmi hezké poloze přímo na břehu jezera Alvasjon, asi 2 km od odbočky ze silnice číslo 852, která vede z Brandstorpu přes severní část revíru Hokensas k silnici na Tidaholm (mezi Brandstorpem a Hokensas Semsterby). V přízemí domku je plně vybavená kuchyně (vařič, trouba, lednice, kávovar, mrazák), obývací místnost, ložnice pro dvě osoby, sprcha a WC. V patře domku jsou dvě dvoulůžkové ložnice se dvěma lůžky. Obytná plocha cca 90 m2.
Součástí pronájmu domku Sjobolet je rovněž pronájem veslice na jezeře Alvasjon a rybářské právo na jezero Alvasjon. Na Alvasjon je povolen pouze rybolov metodou „chyť a pusť" (štika a okoun).

Hokensas - chata Orren / TjardenHokensas -  domek PilgrimmenDomek Pilgrimmen je stejně jako ostatní privátní domky výlučně nekuřácký! Domek se nachází asi 1.500 m jižně od Hokensas Semsterby, cca 40 m od silnice číslo 833, která spojuje Hokensas Semesterby s jezery jižní a západní části revíru. V přízemí domku je plně vybavená kuchyně (sporák, lednice, kávovar, mrazák), obývací místnost se dvěma gauči, TV, radio, pračka, sprcha a WC. V patře domku jsou dvě dvoulůžkové ložnice se dvěma lůžky, mezi ložnicemi je prostor pro případné další lůžko. Obytná plocha cca 100 m2.
Závěrečný úklid v domku Pilgrimmen je nutné provádět zvlášť důkladně, úklid je možné objednat a uhradit na recepci v Hokensas Semesterby při převzetí klíčů.

Hokensas autumnHokensas fishermanChata Orren/Tjarden je stejně jako ostatní privátní chaty výlučně nekuřácká! Oren se nachází asi 1.500 m jižně od Hokensas Semesterby. V chatě se na ploše 48 m2 nachází dvě dvoulůžkové ložnice (patrová lůžka), obývací místnost s pohovkou, kuchyňský kout (vařič, mikrovlnka, lednice), TV, radio, sprcha a WC.
Závěrečný úklid v chatě Oren je nutné provádět zvlášť důkladně, úklid je možné objednat a uhradit na recepci v Hokensas Semesterby při převzetí klíčů.

Hokensas Vardshus
Dvojlůžkové pokoje s umyvadlem, sociální zařízení společné na patře. K dispozici je restaurace se sezónním provozem.