+420 266 610 273

Přidejte se k lidem, které zajímá cestování za rybami!

Vyhledávání

Revíry - destinaceEvropaŘeckoDodekanesosTermíny a ceny

Řecko - Dodekanesos - Termíny a ceny

kranas Dumeriluv - amberjackTermíny pobytů
Hlavní rybářská sezóna je od října do ledna.
Oblíbené jsou týdenní pobyty, ale je možné zajistit i kratší, případně delší rybářské výpravy nebo kombinaci rybaření a cestování po řeckých ostrovech.


Ceny
Na těchto stránkách se zabýváme pouze seriózním rybařením v období rybářské sezóny. Rybaření pořádané v Řecku v letních měsících pro turisty považujeme za parodii sportovního rybolovu a nezabýváme se jím.

Cena za šestihodinovou rybářskou vyjížďku pro 2-4 osoby v období hlavní rybářské sezóny je 600 EUR za celou loď. Uvedená cena zahrnuje:
- pronájem lodě včetně pohonných hmot
- služby kapitána-rybářského průvodce
- občerstvení nebo oběd formou balíčku (sendviče apod) a nápoje v průběhu rybolovu
- zapůjčení vybavení a nástrah pro trolling nebo lov ryb na přírodní nástrahy

Tříhodinové rybaření pro turisty v letním období, kdy na palubě lodi může být až 12 osob, je obvykle nabízeno za 20-30 EUR / osobu. Tato zábava však uspokojí děti nebo nerybáře a často připomíná spíše parodii na téma „sportovní rybolov“.

Čtyřhodinový noční výlet pod vedením místního kapitána zaměřený na lov olihní, kdy na palubě lodě bývá 3-6 osob-rybářů, je obvykle nabízen za cca 30-40 EUR / osobu.

Pronájem motorové lodě délky 5-6 m s motorem 25-50 HP a záložním motorem cca 5 HP - 150 EUR / den

Letenky zajišťujeme dle aktuální nabídky, cenová úroveň se dle sezóny a směrování letu obvykle pohybuje mezi 6.000-12.000 Kč za standardní zpáteční ekonomické letenky včetně všech poplatků a přepravy příručního zavazadla a zapsaného zavazadla o hmotnosti do 23 kg / osobu.

Ubytování zajišťujeme dle požadavků zákazníka, cena za dvoulůžkový pokoj nebo studio kategorie 3* se pohybuje v rozmezí 50-100 EUR za noc.

Dodekanesos - rybarska osadaPronájem osobního automobilu velikostní třídy VW Polo/Škoda Fabia apod – od 100 EUR / týden, včetně pojištění vozu CDW, místních poplatků, daní a neomezených kilometrů.

V místě pobytu se dále hradí:
- stravování a konzumace nápojů (na běžné úrovni evropských cen)
- transfery, trajekty a poplatky, které nejsou zahrnuty ve smlouvě o zájezdu v odstavci „Rozsah zájezdu“.

Přesnou cenovou nabídku včetně letenek sdělíme na základě konkrétních požadavků zákazníka.

Je-li cena uvedena v cizí měně (USD, EUR apod), účtuje se cena v Kč dle aktuálního kurzu Komerční banky valuty prodej ke dni zpracování návrhu smlouvy o zájezdu, případně se tyto platby provádějí v místní měně v místě pobytu v závislosti na rozsahu čerpaných služeb.