+420 266 610 273

Přidejte se k lidem, které zajímá cestování za rybami!

Vyhledávání

Revíry - destinaceAmerikaPanamaAzueroDoprava

Panama - Azuero - Doprava

kranas - amberjack
Z Prahy nebo Vídně létá do Panamy celá řada spojů (doba letu celkem cca 12 hodin). Lety z Prahy i z Vídně jsou s přestupem. Rezervujte si svůj let do Panamy sami, případně se na nás obraťte s prosbou o doporučení vhodného spojení nebo s žádostí o rezervaci.

Z letiště v Panama City následuje čtyřhodinový transfer autem nebo mikrobusem do rybářského pensionu na pobřeží.

Z rybářského pensionu dopraví rybáře do kotviště lodí personál v terénním automobilu (5 minut jízdy). V rámci pobytu se v případě zájmu hostů dle aktuálního počasí rybaří i na vzdálenějších lovištích do 100 km od pensionu (doprava autem do přístaviště lodí pak trvá asi hodinu).

Vstupní formality
Občané ČR a SR cestující do Panamy musí mít cestovní pas platný ještě nejméně 6 měsíců po plánovaném datu návratu z Panamy.
Žádná očkování nejsou pro vstup do Panamy povinná ani nutná (stav dne 31.12.2014).
Časový posun: -6 hodin oproti SEČ (když se v Panamě obědvá, v Čechách už se večeří).
Úroveň cen a služeb v Panamě odpovídá přibližně cenové úrovni v České nebo Slovenské republice, běžný platidlem je americký dolar. Silniční síť a infrastruktura v okolí měst a běžně navštěvovaných turistických center je velmi dobrá. Panama je jednou z nejbezpečnějších zemí na jih od USA.

Go Parking - bannerCestujete letecky z Prahy a chcete na letišti rychle, levně a bezpečně zaparkovat Váš automobil? Doporučujeme hlídané parkoviště Go Parking. Při rezervaci parkovacího místa prostřednictvím on-line systému získáte navíc bezpečné parkování Vašeho vozidla za zvýhodněnou cenu. Z parkoviště Go Parking Vás i Vaše zavazadla dopraví k terminálu pohodlný mikrobus během pěti minut. Po návratu na letiště Vás mikrobus bude opět očekávat před terminálem.