+420 266 610 273

Přidejte se k lidem, které zajímá cestování za rybami!

Vyhledávání

Revíry - destinaceAsieMaledivyMaledivyTermíny a ceny

Maledivy - Maledivy - Termíny a ceny

Termíny
Maledivy - koralovy ostrovZpravidla připravujeme týdenní výpravy od listopadu do března, nicméně aranžmá a délku pobytu je možné přizpůsobit požadavkům zákazníka.

V termínech 14.-23.1. a 24.2.-5.3. se prodlouženého devítidenního rybářského safari účastní zástupce cestovní kanceláře PEPA.


Ceny

Kategorie standard: cena týdenního rybářského safari se pohybuje od 39.000 do 70.000 Kč za osobu ve skupině 4-6 rybářů (cena se pohybuje dle sezóny a počtu osob na palubě).

Kategorie exclusive: cena týdenního rybářského safari se pohybuje od 60.000 do 90.000 Kč za osobu ve skupině 8-14 osob (cena se pohybuje dle sezóny a počtu osob na palubě).
Skupina rybářů má vždy k dispozici navíc evropského rybářského průvodce, 3 rybářské lodě s řidičem (jednu velkou dhoni délky 10-12 m a dvě motorové lodě délky 5-6 m).

vecer u ostrovaCena vždy zahrnuje:
- transfery z letiště na palubu lodi a zpět
- 7x nocleh s plnou penzí
- 6 dní rybolovu včetně příslušných povolení
- služby kapitána, kuchaře a 2-3 členů posádky
- místní daně, T-GST, a turistické poplatky

Další náklady
Letenky Praha – Male – Praha (s přestupy) včetně letištních poplatků – od 20.000 Kč
Možnost zajištění letenek na přímých linkách z Evropy a letů se zvýšenou hmotností zavazadel přepravovaných v základní ceně letenky.

Přesnou cenovou nabídku sdělíme na základě konkrétních požadavků zákazníka.

plachetnici - sailfish 255 a 230 cm uloveni na wobblery RappalaPOZOR: současně s potvrzením rezervace doporučujeme začít cvičit a navštěvovat posilovnu, protože Vás čeká nahazování těžkých nástrah i zdolávání velkých a extrémně bojovných ryb.
kranas obrovsky (GT) 22 kg