+420 266 610 273

Přidejte se k lidem, které zajímá cestování za rybami!

Vyhledávání

Revíry - destinaceAmerikaKanadaYukon - Dalton Trail LodgeDoprava

Kanada - Yukon - Dalton Trail Lodge - Doprava

Dalton - na letistiDalton Trail Lodge - transfer
Letecky se z Prahy do Whitehorse dostanete prostřednictvím pravidelných linek, kdy je nutné 2x-3x přestupovat a doba cesty se pohybuje okolo 20 hodin.

Mnohem komfortnější variantou letu je cesta přímým speciálním letem na trase Frankfurt-Whitehorse (doba letu jen cca 9 hodin!). Přímá linka z Evropy do Whitehorse létá od května do září jednou týdně. Vzhledem k vytížení linky jsou nutné včasné rezervace.

Pozor - cestující na lince s přestupem v USA musí mít nejen platné kanadské, ale také americké vízum (resp. registraci ESTA)!

Z letiště ve Whitehorse do Dalton Trail Lodge je možné cestovat v pronajatém automobilu, případně zajistíme transfer osobním automobilem nebo mikrobusem (cca 2,5 hodiny jízdy).
Zákazníkům, kteří plánují kromě rybaření i výlety do okolí a pozorování zvěře, doporučujeme pronájem automobilu.

Na pobyt v Dalton Trail Lodge je možné navázat dalším programem v Kanadě nebo na Aljašce, oblíbenou alternativou je kombinace týdenního rybaření v Dalton a týdenního putování po Yukonu a Aljašce v obytném automobilu.

Automobil s pohonem vsech 4 kol
Automobil s pohonem vsech 4 kol
Automobil typu pick-up s pohonem vsech 4 kol
Automobil typu pick-up s pohonem vsech 4 kol
Automobil typu minivan pro 5-7 osob
Automobil typu minivan pro 5-7 osob
Automobil typu minibus pro 7-8 osob.
Automobil typu minibus pro 7-8 osob.
Automobil s pohonem vsech 4 kol
Automobil s pohonem vsech 4 kol

Go Parking - bannerCestujete letecky z Prahy a chcete na letišti rychle, levně a bezpečně zaparkovat Váš automobil? Doporučujeme hlídané parkoviště Go Parking. Při rezervaci parkovacího místa prostřednictvím on-line systému získáte navíc bezpečné parkování Vašeho vozidla za zvýhodněnou cenu. Z parkoviště Go Parking Vás i Vaše zavazadla dopraví k terminálu pohodlný mikrobus během pěti minut. Po návratu na letiště Vás mikrobus bude opět očekávat před terminálem.