+420 266 610 273

Přidejte se k lidem, které zajímá cestování za rybami!

Vyhledávání

Revíry - destinaceEvropaNorskooblast SteigenSkotsfjord

Norsko - oblast Steigen - Skotsfjord

SkotsfjordDům pro 8 osob stojí 150 m od břehu Skotsfjordu, je ideálním výchozím bodem pro rybářské výpravy do vod Vestfjordu i mezi ostrůvky lemující západní pobřeží poloostrova Steigen, přičemž je za špatného počasí relativně dobře chráněn před větrem.

Obytná plocha částečně renovovaného selského stavení je 150 m2, nabízí dostatek prostoru pro pobyt 8 méně náročných rybářů.
V přízemí se nachází kuchyně (lednice, sporák, myčka, mikrovlnka), jídelna, obývací pokoj (TV-sat, DVD), ložnice se dvěma lůžky a dvě koupelny (sprcha, WC).
V podkroví je průchozí místnost s úložnými prostory, dvě dvoulůžkové a dvě jednolůžkové ložnice se samostatnými lůžky.
Topení elektrickými přímotopy.

Zapůjčení ložního prádla a závěrečný úklid domku jsou v ceně pronájmu.
Obchod 8 km, parkování u domku.

Kotviště lodí-molo, místo na čištění ryb a chatka s prostorem pro uložení rybářských potřeb a oblečení jsou 200 m od domku.
Možnost zapůjčení lodí (Kverno) délky 5,75 m s echolotem-GPS-mapovým plotrem a motorem o výkonu 50 HP za 15.000 Kč / týden.

Při nástupu na pobyt je možné sjednat pojištění lodě za cca 500 NOK / týden (spoluúčast v případě pojistné události je cca 5.000 NOK).

domek Skotsfjord - kuchyne
domek Skotsfjord - kuchyne
Skotsfjord - obyvaci pokoj
Skotsfjord - obyvaci pokoj
Skotsfjord - obyvaci pokoj
Skotsfjord - obyvaci pokoj
Skotsfjord - dvouluzkova loznice
Skotsfjord - dvouluzkova loznice
Skotsfjord - dvouluzkova loznice
Skotsfjord - dvouluzkova loznice
Skotsfjord - koupelna
Skotsfjord - koupelna
Skotsfjord - misto na cisteni ryb, molo
Skotsfjord - misto na cisteni ryb, molo
Skotsfjord - lode Kverno kotvici u mola
Skotsfjord - lode Kverno kotvici u mola
Skotsfjord v cervenci
Skotsfjord v cervenci
Skotsfjord v červenci
Skotsfjord v červenci

Kromě treskovitých ryb jsou v okolních vodách loveni i okouníci, vlkouši a vzácněji halibuti.
Celoroční lov treskovitých ryb na přívlač nebo umělou mušku ze břehu je zajímavý při odlivu a přílivu v proudících částech při ústí fjordů a sundů a na mělčinách. Kromě treskovitých ryb je celá oblast vyhlášeným lovištěm vlkoušů a okouníků.

lov pstruhu morskych - Steigenpstruh morsky - SteigenLokalita je vhodná i pro pobřežní lov mořských pstruhů. V případě zájmu je možné zajistit profesionálního muškařského průvodce pro lov mořských pstruhů, pana Larse Blomberga. Pan Lars loví mořské pstruhy nejen na streamery, ale také na suché mušky! Zákazníky doprovází nejen na okolní jezera a řeky, ale také na mělčiny, kde je možné brodit (actic flats).
V okrese Steigen je rovněž několik jezer a řek s populací pstruhů, sivenů a v sezóně i lososů a mořských pstruhů. Povolenky na sladkovodní revíry je možné zajistit po příjezdu do místa pobytu. Mnoho okolních jezer hostí slušnou populaci pstruhů a sivenů, na některých je možné zapůjčení lodí, případně i přenocování v jednoduchých chatách. V řekách jsou na přívlač i umělou mušku loveni od července do poloviny září velcí mořští pstruzi.

Skotsfjord - polohaTýdenní pronájem v sezóně 2019:
od 1.9. do 15.4. - 19.000 Kč
od 15.4. do 1.9. - 26.000 Kč
K ceně každého pobytu je nutné připočíst poplatek za závěrečný úklid domku ve výši 4.000 Kč.

Uvedená cena platí při obsazení domku nejvýše šesti osobami. V případě vyššího počtu osob je za každou další osobu účtován příplatek 3.000 Kč/týden.

V případě prodloužení pobytu na dobu delší než týden je za každý další den účtován příplatek 14% z ceny týdenního pronájmu.