+420 266 610 273

Přidejte se k lidem, které zajímá cestování za rybami!

Vyhledávání

Revíry - destinaceEvropaNorskořeky revíru LierneInderdalselva

Norsko - řeky revíru Lierne - Inderdalselva

Řeka Inderdalselva leží ve středním Norsku, v kraji Lierne, 200 km severně od Trondheimu. Ústí řeky Inderdalselva do jezera Ulen se nachází u obce Julseidet, asi 50 km od Nordli.

Stylová chata pro 4 osoby leží 100 m od řeky, u peřeje Gravfossen.
Obytná plocha chaty je 55 m2, k dispozici jsou dvě dvoulůžkové ložnice, vybavený kuchyňský kout, jídelní kout, sprcha, toaleta, sauna a zastřešená terasa.

Součástí nájmu chaty je i pronájem vlastního 800 m dlouhého úseku na řece Inderdalselva. Údajně se jedná o nejrybnatější část řeky, která je zde široká 15 - 40 metrů.
Povoleno je muškaření, přívlač a sezónně i používání přírodních nástrah.
V případě zájmu je možné rovněž zakoupení povolenek pro velký okolní státní revír Sorli (Sorlikortet), jehož součástí je několik set jezer, potoků a řek (cena povolenky cca 300 NOK / týden).
Za vyššího stavu vody je privátní úsek řeky vhodný pro přívlač, za normálního a nízkého stavu vody budou úspěšnější muškaři.
Současně smí na privátním úseku řeky rybařit nejvýše čtyři osoby ubytované v chatě. Od 1.7. do 30.9. je povolen pouze lov ryb na umělé nástrahy. Denně je povoleno si ponechat na osobu nejvýše tři kusy pstruha nebo sivena, z nichž hmotnost nejvýše jednoho smí překročit 1 kg.

Týdenní pronájem chaty v období od 1.6. do 9.9. 2018 včetně zapůjčení ložního prádla a práva rybolovu na 800 m dlouhém exkluzivním úseku řeky - 30.000 Kč

Uvedena je cena za týdenní pronájem. V případě prodloužení pobytu na dobu delší než týden se každý další den účtuje příplatek ve výši 14% z týdenní ceny.

Cena při dopravě letecky (letenka, týden pronájem auta a chaty, povolenka k rybolovu) od 22.000 Kč / osobu ve skupině 4 osob.